Договір-оферта

1. Загальні положення
1.1. Даний документ є публічною Офертой сервісу SocialPromo (надалі іменованого Виконавець) і містить всі істотні умови з надання послуг.
1.2. Будь-яка фізична або юридична особа, що відвідала сайт SocialPromo, яка має намір придбати ту чи іншу послугу, і оплатити отримання послуги, стає Замовником.
1.3. Сервіс SocialPromo використовує офіційний API Instagram, Facebook, YouTube, VK, SoundCloud але не є сертифікованим або схваленим адміністрацією Instagram.

2. Предмет Пропоновані можливості
2.1. Предметом цієї Оферти є оплатне надання Замовнику послуг з просування в соціальних мережах.
2.2. Виконавець має право в будь-який момент змінювати умови надання послуги та умови публічної оферти в односторонньому порядку без попереднього узгодження з Замовником, забезпечуючи при цьому публікацію змінених умов на сайті SocialPromo не менше ніж за один день до їх введення в дію.

3. Умови та порядок надання послуг
3.1. Послуги надаються в повному обсязі за умови їх 100% (сто відсотків) оплати Замовником.
3.2. Замовник, який скористався послугами Виконавця, розглядається як особа, яка вступила з Виконавцем в договірні відносини.
3.2. Оплата матеріалів оформляється на сайті SocialPromo Оплата здійснюється через платіжний інтегратор liqpay.ua
3.3. Після оплати протягом 2 годин (зазвичай раніше) Замовник отримує послугу у вигляді автоматичного проставлення лайків, підписників, переглядів в соціальних мережах за вказаними в налаштуваннях сервісу хеш-тегами.
3.4. У випадку, якщо Замовник оплатив і не отримав послугу, то необхідно зв'язатися зі службою підтримки, надавши матеріали, що підтверджують факт оплати.
3.5. Цей договір має силу Акту про надання послуг. Приймання проводиться без підписання актів.
3.6. Виконавець залишає за собою право відключити Замовника без права на повернення грошових коштів у разі порушення правил поведінки при коментуванні матеріалів, а саме: розпалювання міжнаціональних конфліктів, спам, розміщення реклами, нецензурні висловлювання, хамство, образа автора або учасників.

4. Умови та порядок повернення коштів.
4.1. Замовник не має право різко відмовись від надання оплачених послуг і зажадати повернення грошових коштів.
4.2. У разі виникнення проблем в роботі сервісу Виконавець гарантує повернення грошових коштів Замовнику за запитом на email вказаний у пункті 3.4.

5. Відповідальність сторін.
5.1. Виконавець не несе відповідальності за неможливість обслуговування Замовника з причин, пов'язаних з порушенням роботи Інтернет-каналу, обладнання або програмного забезпечення з боку Замовника.
5.2. У випадку, коли реєстраційні дані (email адреса) містить недостовірні або неповні дані, Виконавець не несе відповідальності перед Замовником за інформування по помилково зазначеним даним не Замовнику, а третім особам.
5.3. Виконавець не несе відповідальності за те, яким чином Замовник використовував отриману послугу і за результати її використання Замовником.
5.4. Сукупна відповідальність Виконавця за договором Оферти, по будь-яким позовом або претензії щодо договору Пропоновані можливості або його виконання обмежується сумою платежу, сплаченого Виконавцю Замовником за договором оферти.
5.5. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цією публічної Оферті Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

6. Термін дії та зміна договору Пропоновані можливості
6.1. Договір набуває чинності з моменту його укладення (акцепт оферти) і діє до виконання Сторонами своїх зобов'язань.
6.2. Усі суперечки та розбіжності вирішуються шляхом переговорів Сторін.
6.3. Всі питання, не врегульовані цим договором Оферти, вирішуються відповідно до чинного законодавства.